עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני ממש אבל ממש אוהבת לצייר!!!
אני טיפה חייה בסרט וכותבת סיפורים אבל אף פעם לא מסיימת את אותו סיפור... אני מקווה שזה ישתנה.
אני מצפה מדברים טובים לקרות למרות שאני יודעת שאין לזה סיכוי כמו לדוגמא: שיכנסו לפה יותר אנשים ויקראו את הסיפורים שלי ויכתבו את דעתם...
מקווה שתהנו מהבלוג
נושאים
ככה משתעממים

אני לא ציירתי את הנשר, אבל צבעתי כל חלק קטן ממנו בעט בצבע אחר. בהתחלה הנשר הזה היה ירוק ושחור ועכשיו הוא מלא בורוד ואדום וגם קצת כחול... זה מה שהייתי עושה בשיעורים במשך שבועיים שלמים!
וכשסיימתי את זה, התחלתי לעשות משהו אחר בשיעורים, ולא היה מקרה שבו לא היה לי מה לעשות בזמן שיעור שלא קשור לשיעור...
ריקוד

אני גם אוהבת לרקוד ומשתתפת בחוג ריקוד ומופיעה עם החוג. אחת מהסדרות שאני אוהבת היא "אקדמיה לריקוד". מסופר שם על נערה מחווה שמתקבלת לאקדמיה לריקוד. היא פוגשת שם חברים ומשתדלת להישאר באקדמיה ולהתמודד עם מצבים קשים כמו התמודדות עם פרידה מחבר, שהופך מהר מאוד לחבר של החברה הכי טובה, או התאקלמות אחרי פציעה וכולי... ממליצה מאוד לצפות!

אוליס וסמארס - חלק 3

18/07/2016 14:42
נערת סיפורים
סיפורים, גיבורי על

כשהדלת הנפתחת במהירות חבטה בקיר כל הכיתה נדהמה למראה ג'ייק קפוץ האגרופים מתקדם לכיוון ליב בעודו מתעלם מצעקות המורה על כך שאיחר והפריע למהלך השיעור. אבל כל זה לא עניין את ג'ייק. אם ג'ייק היה רוצה לנקום בליב הוא היה עושה את זה בלי בעיה, אבל הנקמה שלו קשורה לשנאה הלא מוסברת שלו כלפי גיבורי העל של שיידינג פוינט. השנאה הזאת השתלטה עליו כמה דקות אחרי שליב זרקה אותו, הוא לא היה יכול להסביר את זה, אבל מאז היה לו גם הכוח לקרוא את המחשבות של מי שהוא רצה. זאת הייתה מתנה של ממש, אבל משום מה הוא לא הצליח לקרוא את המחשבות של אליוט.

ג'ייק תפס את ליב בזרועותיו הגדולות וצעד באיטיות החוצה. בזמן שהלך קרא את המחשבות של התלמידים בכיתה:

"מה הוא עושה?"

"סופסוף משהו מעניין קורה בכיתה הזאת!"

"מעניין איפה אליוט עכשיו..."

"מה השתלט עליו פתאום?" זה מה שליב חשבה.

"מה שהשתלט עליי זה מה שגרם לי לחשוב בהיגיון. עכשיו את באה איתי או שיקרה לך מה שקרה לאליוט." ג'ייק לחש באוזנה, אבל לא חלש מספיק בשביל שסונג שישבה ממש קרוב לא תצליח לשמוע.

ג'ייק ניסה לקרוא את המחשבות שלה, אבל גם אותה לא הצליח לקרוא. "גם את באה איתי." הוא החזיק את ליב ביד אחת ובידו השניה אחז בסונג ומשך אותה.

אחרי שיצאו מבית הספר סונג בעטה ברגל של ג'ייק והוא התכווץ מכאבים. הוא שיחרר את שתיהן וסונג רצה בחזרה לבית הספר, נכנסה לארון השרת הריק מאדם ולחצה על היהלום הסודי בצמיד שלה. תוך פחות מדקה הפכה סונג לאוליס ויצאה מהארון בסערה. כשחזרה למקום בו עזבה את ג'ייק וליב, הופתעה לגלות שאין שם אף אחד. היא טיפסה במהירות על גג בית הספר בעזרת חבל ותצפתה על כל העיירה בעזרת הראייה המיוחדת שלה. אף סימן לג'ייק או לליב. חוץ מ...

אוליס ירדה במהירות אדירה מהגג וחטפה מהמדרכה מטפחת לבנה מוכתמת בנוזל בעל ריח מוזר. היא החליטה לחקור את העניין, מאחר וזהו קצה החוט היחיד שיש לה.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
עבודה בקבוצות

ציירתי את הציור יום אחד כשהייתי משועממת. למרות שלא ממש אהבתי אז עבודה בקבוצות, כי לפני השנה לא היו מזה תוצאות כל כך טובות בקבוצות שהייתי איתם. אף פעם לא נתנו לי להחליט מה אני אעשה תמיד אמרו לי מה לעשות, השנה הייתה לי חברה טובה שתמכה בי ועזרה לי לגרום לקבוצה להסכים על דעתי... ומאז עבודה בקבוצות זה נורא כיף לי.
ציור

אז... אני מציירת. לא הרבה, לא יפה כל כך... אבל לפעמים הציור דווקא יוצא מוצלח! כמו לדוגמא העין הזאת שהיא הציור הראשון שציירתי דרך המחשב. לקח לי המון זמן לצייר את זה, אבל לא כל כך הרבה כמו הציור שאני עובדת עליו עכשיו. אני אשתדל להעלות תמונה שלו כשאסיים אבל זה ייקח המון זמן אם אני אצליח בכלל לעשות את זה יפה :)