עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני ממש אבל ממש אוהבת לצייר!!!
אני טיפה חייה בסרט וכותבת סיפורים אבל אף פעם לא מסיימת את אותו סיפור... אני מקווה שזה ישתנה.
אני מצפה מדברים טובים לקרות למרות שאני יודעת שאין לזה סיכוי כמו לדוגמא: שיכנסו לפה יותר אנשים ויקראו את הסיפורים שלי ויכתבו את דעתם...
מקווה שתהנו מהבלוג
נושאים
ככה משתעממים

אני לא ציירתי את הנשר, אבל צבעתי כל חלק קטן ממנו בעט בצבע אחר. בהתחלה הנשר הזה היה ירוק ושחור ועכשיו הוא מלא בורוד ואדום וגם קצת כחול... זה מה שהייתי עושה בשיעורים במשך שבועיים שלמים!
וכשסיימתי את זה, התחלתי לעשות משהו אחר בשיעורים, ולא היה מקרה שבו לא היה לי מה לעשות בזמן שיעור שלא קשור לשיעור...
ריקוד

אני גם אוהבת לרקוד ומשתתפת בחוג ריקוד ומופיעה עם החוג. אחת מהסדרות שאני אוהבת היא "אקדמיה לריקוד". מסופר שם על נערה מחווה שמתקבלת לאקדמיה לריקוד. היא פוגשת שם חברים ומשתדלת להישאר באקדמיה ולהתמודד עם מצבים קשים כמו התמודדות עם פרידה מחבר, שהופך מהר מאוד לחבר של החברה הכי טובה, או התאקלמות אחרי פציעה וכולי... ממליצה מאוד לצפות!

אוליס וסמארס - חלק 2

15/07/2016 14:02
נערת סיפורים
סיפורים, גיבורי על

"זה נגמר בינינו" אמרה ליב למי שהיה החבר שלה במשך חודשיים שלמים.

"אבל... חשבתי שהיה לנו טוב." ג'ייק המסכן עמד מספר מטרים ממנה וצעד אחורה לאט, מתכונן לצאת בריצה מהחדר למקרה שיתחילו הדמעות.

"אז חשבת לא נכון" ליב הרכינה את ראשה וכל מה שג'ייק היה יכול לחשוב עליו זה על שיערה הבלונדיני היפה שנצבע לאחרונה בכחול. הוא לא היה יכול יותר לעמוד לידה. הוא פנה לצאת מהכיתה הריקה כשנתקל בסונג והפיל אותה. בלי לחשוב פעמיים, דילג מעליה ורץ לעבר השירותים, משום שהדמעות זלגו החוצה ואסור שמישהו יראה אותו בוכה.

"וואו, מעניין מה גרם לו לכעוס ככה." סונג אמרה בזמן שליב עזרה לה לקום.

"אני... נפרדנו." אמרה ליב בהיסוס. היא השתתקה ושתיהן התיישבו במקומן בדיוק כשנשמע הצלצול לשיעור.

"מישהו ראה את ג'ייק?" שאלה המורה אנה.

סונג רכנה לעבר אליוט שישב בשולחן לפניה ולחשה לו: "לך תדבר איתו. הוא בשירותים והוא צריך מישהו שינחם אותו." אליוט הנהן.

"המורה, אני יודע איפה הוא. אני יכול לצאת לקרוא לו?" המורה הנהנה ואליוט יצא מהכיתה.

בזמן שהשיעור המשיך אליוט מצא את ג'ייק בשירותי הבנים יושב מתוסכל על הרצפה.

"השמועות בכיתה רצות מהר." ג'ייק הרים את ראשו כדי לראות מי מדבר אליו.

"לך מפה!" הוא התפרץ בזעם. כל העצב הפך לכעס והוא היה מוכן להרביץ לאליוט אם לא יעזוב. ג'ייק קם וקפץ אגרופים. "אמרתי לך ללכת!" הוא לקח צעד גדול לכיוונו ושלח אגרוף לעברו. לפני שהבין מה קרה, הוא שכב על הרצפה אחרי שאליוט הדף את האגרוף החזק במהירות לא אנושית.

כל מה שג'ייק היה יכול להגיד היה "וואו", לכן חזר על כך כמה פעמים. "פשוט, וואו"

"עכשיו למה שלא תרגיע את הכעס שלך ותחזור לכיתה?" אליוט הושיט לו יד כדי לעזור לו לקום, אבל אז שם לב לעיניים הכמעט שחורות של ג'ייק - אותו צבע עיניים שיש לכל מי שמאדנס משתלט עליו. מאוחר מידי בשביל לדבר, הוא צריך את אוליס ואת סמארס עכשיו.

אבל לפני שהספיק לצאת למסדרון ג'ייק נתן לו אגרוף חזק והפיל אותו לרצפה בחבטה. הדבר האחרון שהוא זכר מאז זה מטפחת לבנה נצמדת לפניו. "כשתתעורר אנחנו כבר נהיה ב..." את המילים הבאות הוא רשם על פתק שמצא שניות ספורות לפני שהחומר על המטפחת השפיע ואליוט התעלף.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
עבודה בקבוצות

ציירתי את הציור יום אחד כשהייתי משועממת. למרות שלא ממש אהבתי אז עבודה בקבוצות, כי לפני השנה לא היו מזה תוצאות כל כך טובות בקבוצות שהייתי איתם. אף פעם לא נתנו לי להחליט מה אני אעשה תמיד אמרו לי מה לעשות, השנה הייתה לי חברה טובה שתמכה בי ועזרה לי לגרום לקבוצה להסכים על דעתי... ומאז עבודה בקבוצות זה נורא כיף לי.
ציור

אז... אני מציירת. לא הרבה, לא יפה כל כך... אבל לפעמים הציור דווקא יוצא מוצלח! כמו לדוגמא העין הזאת שהיא הציור הראשון שציירתי דרך המחשב. לקח לי המון זמן לצייר את זה, אבל לא כל כך הרבה כמו הציור שאני עובדת עליו עכשיו. אני אשתדל להעלות תמונה שלו כשאסיים אבל זה ייקח המון זמן אם אני אצליח בכלל לעשות את זה יפה :)