עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני ממש אבל ממש אוהבת לצייר!!!
אני טיפה חייה בסרט וכותבת סיפורים אבל אף פעם לא מסיימת את אותו סיפור... אני מקווה שזה ישתנה.
אני מצפה מדברים טובים לקרות למרות שאני יודעת שאין לזה סיכוי כמו לדוגמא: שיכנסו לפה יותר אנשים ויקראו את הסיפורים שלי ויכתבו את דעתם...
מקווה שתהנו מהבלוג
נושאים
ככה משתעממים

אני לא ציירתי את הנשר, אבל צבעתי כל חלק קטן ממנו בעט בצבע אחר. בהתחלה הנשר הזה היה ירוק ושחור ועכשיו הוא מלא בורוד ואדום וגם קצת כחול... זה מה שהייתי עושה בשיעורים במשך שבועיים שלמים!
וכשסיימתי את זה, התחלתי לעשות משהו אחר בשיעורים, ולא היה מקרה שבו לא היה לי מה לעשות בזמן שיעור שלא קשור לשיעור...
ריקוד

אני גם אוהבת לרקוד ומשתתפת בחוג ריקוד ומופיעה עם החוג. אחת מהסדרות שאני אוהבת היא "אקדמיה לריקוד". מסופר שם על נערה מחווה שמתקבלת לאקדמיה לריקוד. היא פוגשת שם חברים ומשתדלת להישאר באקדמיה ולהתמודד עם מצבים קשים כמו התמודדות עם פרידה מחבר, שהופך מהר מאוד לחבר של החברה הכי טובה, או התאקלמות אחרי פציעה וכולי... ממליצה מאוד לצפות!

פרק 1

08/07/2015 10:51
נערת סיפורים
מסע בזמן, סיפורים
החלום הכי גדול שלי, הוא לחזור אחורה בזמן. לאותם ימים בהם הייתי צריכה לנהוג אחרת. מה הייתי עושה כדי לשנות את העולם לטובה, הייתי יכולה להרצות לאנשים כדי שלא יקרו להם הטעויות שקרו, ואז הייתי מאושרת. יום אחד אבנה מכונת זמן ואחביא אותה בחדרי. ובכל פעם שארצה, אחזור לרגע המתאים ואשנה אותו. אבל אם לא אזהר, אשנה משהו לרעה.
החדר שלי מחולק ל-2. החלק שלי- והחלק של אחותי. בין החלקים מפריד וילון גדול, סגול מצד אחד וכתום מצידו השני. אני כמובן בצד הסגול, כי זה הצבע האהוב עלי. הכל אצלי במקום: שולחן, בעל ארון ספרים קטן צמוד אליו, ארון בגדים גדול ומיטה. גם החלק של אחותי מאוד מסודר: שולחן, ארון, ארון ספרים גדול ומיטה. המחשב נמצא אצלי, כל היום אחותי מבלה בצפיית סרטים על המחשב שלי!
אין יותר פרטיות, הייתי מתה לשנות את זה.
החלטתי לצאת לטיול. ראיתי את השכנה ממול ממלמלת משהו לעצמה בקול זועף וזורקת משהו למחסן. אני לא גרה בבית פרטי, אלא בבניין בעל 8 קומות. המחסן משותף לכל הדיירים, לכן אם שמים שם משהו צריך לקחת בחשבון שאנשים אחרים יוכלו לעבור ולקחת.
כשהיא עזבה, הסתכלתי על הגרוטאות וראיתי בין החפצים כמה חלקי מתכת, חוטים מגומי ועוד כמה שטויות. שמתי לב לפתק מבצבץ מתוך הערמה. הרמתי אותו. הפתק היה קרוע אז לא להכל היה היגיון במשפט. 
הפתק נראה כך: ומאחור היה כתוב: סוללה at7d
אף פעם לא שמעתי על סוללה כזאת
Your Vikingאריק
Your Viking
08/07/2015 17:02
מעניין, בהצלחה !
נערת סיפורים
08/07/2015 21:34
תודה
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
עבודה בקבוצות

ציירתי את הציור יום אחד כשהייתי משועממת. למרות שלא ממש אהבתי אז עבודה בקבוצות, כי לפני השנה לא היו מזה תוצאות כל כך טובות בקבוצות שהייתי איתם. אף פעם לא נתנו לי להחליט מה אני אעשה תמיד אמרו לי מה לעשות, השנה הייתה לי חברה טובה שתמכה בי ועזרה לי לגרום לקבוצה להסכים על דעתי... ומאז עבודה בקבוצות זה נורא כיף לי.
ציור

אז... אני מציירת. לא הרבה, לא יפה כל כך... אבל לפעמים הציור דווקא יוצא מוצלח! כמו לדוגמא העין הזאת שהיא הציור הראשון שציירתי דרך המחשב. לקח לי המון זמן לצייר את זה, אבל לא כל כך הרבה כמו הציור שאני עובדת עליו עכשיו. אני אשתדל להעלות תמונה שלו כשאסיים אבל זה ייקח המון זמן אם אני אצליח בכלל לעשות את זה יפה :)